Gólzápor a Budafok nyitó meccsén

by lantai.oliver

Vasárnap délután megkezdődött az új idény, s a Budafok Honvéd elleni hazai meccse hat gólt hozott.

A labdarúgó NB II nyitófordulóján a Budafok a Budapest Honvédot látta vendégül. Az első félidőben csak egy gól született, sajnos azt nem mi lőttük. A 36. percben Holman Dávid hat méterről kilőtte a bal felső sarkot (0:1).

A második félidő legelején Oláh Bálint négy méterről egyenlített (1:1). A 66. percben Kalmár szerencsétlen öngóljával ismét a vendégeknél volt az előny (1:2). Azonban ez nem roppantotta meg a csapatunkat, mert Merényi Ádám és Vasvári Zoltán góljával sikerült fordítani. A 86. percben már 3:2 volt ide! Azonban a hosszabbítás perceiben Kerezsi Zalán találata kialakította a 3:3-as végeredményt.

Tavasszal egy góllal nyertünk a Honvéd ellen, most ez sajnos nem sikerült.

Főkép: Huszonketto.hu