A Budafok bizonyította, miért áll az élen

by nora.farmosi

Pintér Ádám lőtt egy bombagólt a Csákvár ellen, ami három pontot ért.

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Budafok bizonyította, hogy ott a helye az élen. A 64. percben Pintér Ádám a jobbösszekötő helyén, a kaputól 15 méterre átvette a labdát, majd ballal lepókhálózta a jobb felső sarkot, 0–1. Pintér Ádám góljával megnyerték a meccset, és átvették a vezetést a tabellán.

A Nemzeti Sportnak nyilatkozott a két edző:

Tóth Balázs: – Tudtuk, hogy nehéz a sorsolásunk, de hogy ennyire… Sorozatban játsszuk a ki-ki meccseket a táblázat első öt helyezettével, de ahhoz, hogy pontot szerezzünk, élesebbnek kell lennünk a kapu előtt. Ráadásul rendre ellenünk szerzik a forduló gólját.
Erős Gábor: – Helyenként jól játszva, a végén nagyot küzdve, úgy érzem, rászolgáltunk a győzelemre. Már a második félidő elején eldönthettük volna a meccset.

AQVITAL FC CSÁKVÁR – BUDAFOKI MTE: 0–1

Fotó: Facebook – Budafoki MTE