A Budafok hihetetlenül izgalmas második félidőt játszott az éllovas ellen

by lantai.oliver

A BMTE fantasztikusan játszott hazai pályán a bajnoki tabellát vezető Diósgyőr ellen.

Az első félidőben nem született gól, bár mindkét oldalon volt helyzet.

Volt helyzet itt is, ott is Budafokon az NB II. 31. fordulójában. A vendégeknél volt többet a labda, az első ziccer is az övéké volt. Bárdos középen szabadon lőhetett egy szabadrúgás után, de szerencsére mellé ment.

Egy perccel később Bekét kaszálta el a Diósgyőr csapatkapitánya, de a bíró előnyszabályt adott, Horváth vitte tovább a labdát, Németh Márióhoz passzolt, aki a 16-osról a bal kapufa mellé lőtt.

Az első félidő vége előtt Beke lábában maradt vezető gól, miután Bíró lövésébe belekapott. A labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

Izgalmas második féidőnek néztünk elébe, amiben nem is csalódtunk.

Ismét villant a hazaiak kupahőse, aki néhány napja mesterhásmast ért el a Vasas elleni kupa-elődöntőben. A 66. percben Beke Péter betört a 16-oson belülre, majd laposan a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 1-0 ide!

De sajnos nem sokáig: a 72. percben kiegyenlített a DVTK: Jurik gyönyörű mozdulattal kilőtte a bal felsőt (1-1).

A DVTK csapata – Fotó: huszonketto.hu

Láthatóan mindkét csapat győzelemre játszott. Úgy nézett ki, hogy nem bírnak egymással a felek, de ekkor jött a 3 perc ráadás. A hazaiak kapusa óriásit hibázott egy ártatlan hazaadásnál: odapasszolta a labdát az ellenfél játékosának. Lukács kihasználta Gundel-Takács bakiját, és megszerezte a vendégek győztes gólját. Ugyanaz történt, mint ősszel.

Fotók: huszonketto.hu