Beke-tripla egy félidő alatt

by lantai.oliver

Beke mesterhármasával 3-0-ra vezet a Budafoki MTE labdarúgócsapata a Vasas elleni MK elődöntő első félideje után. Úgy tűnik, ezzel el is dőlt, ki jut a döntőbe.

Gundel-Takács – Fótyik D., Jagodics M., Nándori B. – Bakti, Soltész I., Adorján K., Kalmár O.– Csonka A., Kovács D., Beke P. kezdővel álltunk ki a Vasas ellen.

A Budafok kezdőcsapata – Fotó: huszonketto.hu

Jól kezdte a BMTE a mérkőzést. A 22. percben a Vasas térfelén labdát szereztünk, Bakti Bekéhez passzolt, aki határozottan a kapu felé tört, s a 16-oson belülről a jobb alsóba juttatta a játékszert.

Szokás szerint Beke lőtt gólt.

Aztán még egyet a 34. percben. Az oldalvonal mellett megszerzett labdával betört a 16-oson belülre, cselezgetett jobbra-balra, Litauszkit kicsit megtáncoltatta, majd a jobb alsóba lőtt: 2-0.

Beke Péter mesterhármasnál tart egy félidő után a Vasas elleni MOL Magyar Kupa-elődöntőn – Fotó: huszonketto.hu

5 perccel később már tombolt a lelátó! Kovács kiugratta Bekét, aki öt méterről megszerezte önmaga és csapata harmadik gólját!

Beke szenzációs ma este! Mesterhámasával lényegében 23 perc alatt eldöntötte a mérkőzést.

Fotók: huszonketto.hu