Hétfő este 20 órától a Promontor utcában fogadjuk a Soroksár csapatát. A meccs fontosságát nem kell ecsetelni, élet-halál küzdelem lesz.
“Minden emberre szükség van, hogy megfelelően tudjuk képviselni a kerületünket, a színeinket és a csapatunkat az M4 Sport nézői előtt!” – buzdít minden kerületi szurkolót az Ultras Promontor.
A népszerű budafoki szurkolói csoport szerint a “20:00-kor kezdődő Budafok-Soroksár meccs tökéletes alkalom arra, hogy megmutassuk Magyarországnak, hogy a Budafok-drukkerek bizony nem csak akkor járnak meccsre, ha az első osztályban vagyunk, nem csak akkor, ha kupadöntőben vagyunk és jól megy a csapatnak, hanem a bajban is kitartunk.
Aki tehát tud, hozzon magával plusz embereket, barátot, családtagot, fiúkat, lányokat, focikedvelőket és mutassuk meg, hogy NB2-es szinten szurkolásban és létszámban is ott tudunk lenni a topban. És persze a hangját se felejtse otthon senki, mert az a legfontosabb.
Zengjen hát egész Budafok ezen a villanyfényes esti mérkőzésen, és szerezzük meg a hihetetlenül fontos három pontot!
Érezze végig a Soroksár, hogy itt bizony ők vannak idegenben, és ők vannak eggyel kevesebben, mert csak így, együtt a 12. játékossal fogjuk tudni megnyerni a meccset. Szurkoljuk le a Sori tábort és ha más nem, legalább a hangulat miatt legyen ez egy emlékezetes este. Mindenki a stadionba!!!”
Főkép: huszonketto.hu
