Újra Molnár Dórinak szoríthatunk

by nora.farmosi

Női 100 méter háton is bejutott a döntőbe a Budafóka úszója a belgrádi úszó Európa-bajnokságon.

A 18. születésnapját június 29-én ünneplő Budafókás Molnár Dóra korosztályos Eb-t nyert már, felnőtt kontinensviadalon pedig két esztendeje harmadikként végzett, utóbbihoz képest tehát egy pozícióval feljebb lépett.

párizsi olimpián már biztosan versenyző kerületi tehetség ezüstérmet nyert a hét elején 200 méter háton a belgrádi úszó Európa-bajnokságon. Most újra szoríthatunk Dórinak, hiszen női 100 méter háton is esélyes a Budafóka úszója, miután a második futamban a negyedik helyen ért a célba, így az összesítésben a hetedik idővel bejutott a szombati döntőbe. 18:30-tól az M4-en szoríthatunk neki. Hajrá, Dóri!