Eredményes őszön van túl a BKSE felnőtt női csapata

by lantai.oliver

A BKSE felnőtt női kézisei győzelemmel indították az új idényt, s bár utolsó idei mérkőzésüket elvesztették, a dobogó második fokán “telelnek”.

Bár egy góllal kikaptunk az idei utolsó mérkőzésünkön, sikerült megőriznünk a második helyünket. A mieink közül a legtöbb gólt Börcsök Anna (6), Horváth Liza Klára (5) és Feczkó Nóra (4) szerezte.

A Budafoki Kézilabda Sportegyesület az alábbiakat írta közösségi oldalán:

“Felnőtt csapatunk szoros mérkőzést követően egy góllal kikapott a 3. helyen álló KSA Budapest csapata ellen, idegenben. Nagyon nehezen indult a meccs és a gólszerzés. A játék 10.percében 4:1 volt az eredmény. A mérkőzésből 16 percet emberhátrányban játszottunk le, és 10 hetest is ítéltek ellenfelünknek, amiből nyolcszor be is találtak.

A körülményekhez képest küzdöttek a lányok, ez most ennyire volt elég. Célunk a dobogós hely megőrzése és ez eddig sikerült is!