Megvan az elődöntő, de mi történt az első félidőben?

by szorenyi6104

A legfontosabb, a Budafoki KK bejutott a kosárlabda NB I/B Zöld csoportjának elődöntőjébe. Három győzelemmel lépett túl a Pénzügyőr csapatán. Az ottani ellenfél személye még nem dőlt el.

Kisebb ünnepre készültek a fiatal szurkolók csütörtök este Budafokon. A Pénzügyőr ellen léptek pályára kosárlabdázóink, és a győzelem a bajnokság elődöntőjét kínálta nekik. Ez könnyen teljesíthető célnak tűnt, hiszen két győztes meccsen voltak már túl a rájátszásban.

Az elvártnak megfelelően kezdtek a mieink, 9:0, majd 11 pontos vezetés, és az edző cserélni kezdett, hogy ez megbosszulja magát. Azon kapták magukat a srácok, hogy ez ellenfél beéri őket, sőt, egy dudaszós ziccerrel 3 pontos előnnyel menjenek a félidei pihenőre.

Senki nem gondolt arra, hogy negyedik mérkőzés kell jöjjön a Pénzügyőr ellen. A tévés szpíker nem véletlenül jegyezte meg, olyan magyarosch a Budafok játéka, “jó, jó, de mégsem”.

A második felvonásban, ha nyögvenyelősen is, de lassacskán

sikerült ellépni a vendégektől.

A vége pedig már megnyugtató volt. Az utolsó másodpercben pedig annak is örülhettünk, hogy amerikai erőcsatárunk leszedte 10. lepattanóját, és ezzel újra dupla-duplát ünnepelhetett.

Az mindenesetre egészséges önbizalomra vall, hogy a csapat edzője a meccs után azt nyilatkozta: “Megyünk tovább, célunk az, hogy megnyerjük a bajnokságot.