Győzelemmel folytatták a budafoki kézis lányok

by lantai.oliver

Első tavaszi meccsüket puskaporos hangulatú mérkőzésen húzták be az U17-es budafoki kézis lányok. A második idei találkozójukat az Érd II-vel vívták idegenben. Mutatjuk, milyen eredménnyel.

Várakozásainknak megfelelően nem adta könnyen magát a hazai csapat, így az első félidő szoros (16:17) eredménnyel zárult – számolt be a klub a meccsről a közösségi oldalán.

Bodnár Alexandra – Fotó: BKSE/Facebook

“A félidőben lányainknak sikerült rendezni a sorokat és lehengerlő 7:1-es kezdéssel gyakorlatilag el is döntötték a mérkőzést a 35. percre. Érd nyitott védekezését nagyon jól sikerült hatástalanítani Bodnár Alexandra (18 gól) és Alberti Bianka (8 gól) egyéni kezdeményezéseivel.

Kiemelném kapusunk, Gyetvai Izabella remek védéseit, melyek biztos hátteret adtak a nyugodt támadójátékunkhoz!

Végeredmény: Érd II-BKSE 29:35. Gratulálok a lányoknak!” – foglalta össze a találkozót Varga Lóránt, az U17-es csapatunk vezetőedzője.