Hullámvasúton a Budafok U19-es kézis lányai

by lantai.oliver

Mint arról korábban már beszámoltunk, az U19-es bajnokság G csoportjában a Budafoki KSE a jóval esélyesebb EMERICUS SE ellen nagyszerű győzelmet aratott. Azóta három mérkőzést is játszottunk, felemás sikerrel.

Előbb a Bugyi SE ellen vívtunk egy izgalmas meccset. A félidőben még 4 gólos hátrányban voltunk, innen fordítottunk hatalmasat! 14-18-as vesztett helyzetből, izgalmas végjátékban nyertünk egyetlen góllal (29-28).

Ezután jött két olyan mérkőzés, ahol már az első félidőben eldőlt, nem mi fogunk mosolyogni a végén.

A Gyáli BKSE elleni mérkőzés első játékrészében már 17 gólos hátrányt szedtünk össze, amiből a végére 21 lett (15-36).

Az Alsónémedi SE elleni következő találkozó szintén már az első félidőben eldőlt (12-22). A vége 27-42 lett.

A 20. fordulóban hazai pályán fogadjuk az esélyesebb Malév SC-t. Reméljük, ennek ellenére sikerül egy izgalmas és szoros mérkőzést játszani ellenük.

A találkozó időpontja: május 14. délután fél 5.

Helyszín: BMTE Sportcsarnok.