Bravúros győzelmet láttunk Budafokon

by lantai.oliver

A Budafoki Kézilabda Sportegyesület (BKSE) meghívására érkeztünk a Fonyódi Antal Sportcsarnokba, hogy megnézzük , hogyan játszanak az utánpótláscsapataink. Az U-13 leány és az U-19 leány korosztály mérkőzéseit szurkolhattuk végig. A hazai nézők örömére a BKSE mindkét csapata győzött.

Elsőként az U-13 leány korosztályban a IX.csoportban az előkelő pozícióban álló hazai BKSE az eddig gyengébben teljesítő Vecsés-Sülysáp csapatát látta vendégül. 7-7-ig fej-fej mellett haladtak a csapatok, onnantól viszont fokozatosan növeltük az előnyünket. A félidei 13-7 után 23-16-os hazai sikert könyvelhettünk el.

Nem sokkal ezután az U-19-es bajnokság G csoportjában a 8. helyen álló házigazda Budafoki KSE a jóval esélyesebb 6. helyezett EMERICUS SE csapata ellen csatázott. Az első félidő egyértelműen a vendégeké volt, akik a szünetre 5 góllal elhúztak tőlünk.

A második játékrészre viszont nagyot fordult a mérkőzés képe! 19-19-nél utolértük ellenfelünket, s hatalmas bravúrral 30-28-as győzelmet értünk el.

Tettük mindezt úgy, hogy a sérülések miatt állandó kapus nélkül, azaz mezőnyjátékossal a kapuban álltunk ki.