Javítottak a budafoki srácok, Siklós Olivér is méltán örülhetett

by szorenyi6104

A székesfehérvári fiaskó után megmutatták a budafok kosárlabdázók, hogy helyén van a szívük. 5 perc bizonytalankodás után meggyőző játékkal verték a Dunaharasztit.

Nem indult jól ez a mérkőzés sem a múlt heti székesfehérvári zakó után. 9-3-ra is vezetett a triplákat dobó ellenfél. Ekkor azonban a hazaiak amerikai erőcsatára beindult, termelt 9 pontot, majd a többiek is segítettek, és 20 pontnál utolérték a vendégeket.

A második negyedtől pedig elléptek attól az ellenféltől, amelyik 2 éve megakadályozta a Budafoki KK feljutását az NB I/B-be. A vége 104-83 lett ide.

A Budafoki KK pedig vezeti az NB I/B Zöld csoportját.

A végén a szokás szerint mindenki játszott, Siklós Olivér, akit a helyi szpíker csak “halászsasnak” hív, megmutatta a csapatnak és a közönségnek pár hetes babájukat is.