Magabiztos budafoki győzelem

by lantai.oliver

Döcögős kezdés után fölényes sikert aratott a Budafoki Kézilabda Sportegyesület felnőtt női kézicsapata.

A Budapest Női II. osztály hétvégi fordulójában a BKSE hazai pályán fogadta a Red Velvet KC-Pest gárdáját. 11-11-ig felváltva vezettek a csapatok, aztán a 25. perctől fokozatosan húztunk el ellenfelünktől. A Berczik-Börcsök-Medveczky hármas zsinórban lőtte a gólokat. 15-13-as első félidő után végül 15 góllal nyertünk a BMTE sportcsarnokban. A végeredmény 38-23 lett.

A mieinktől Berczik Sára és Medveczky Noémi 9-9, míg Börcsök Anna 8 találattal járult hozzá a magabiztos hazai sikerhez. Nem csak Pető György, a csapat edzője lehet büszke a második félidei teljesítményre, de a budafoki szurkolók is!

A góllövőlistát Berczik Sára vezeti 70 góllal, míg csapatunk jelenleg a tabella 2. helyét foglalja el.

Utolsó idei mérkőzésünket a szintén dobogós KSA Budapest ellen vívjuk idegenben.

A találkozó szombaton délután fél 6-kor kezdődik.

Helyszín: Semmelweis Egyetem – Budapest, Zágrábi utca 14.