Zenés mesejátékkal várják a gyerekeket és családjaikat a Klauzál Gábor Művelődési Központ színpadán. A Manócska színházsorozat részeként 2026. március 17-én, kedden, 10 órától látható a Frakk, a macskák réme című előadás.
A zenés mesejáték a jól ismert Frakk történetét idézi meg, amelyben a kutya és a macskák örök rivalizálása vidám és tanulságos kalandokon keresztül elevenedik meg. A fordulatokban gazdag humoros történet minden korosztály számára szórakoztató élményt ígér.
Az előadás a Pesti Művész Színház produkciója, és a családi programok kedvelőinek kínál kikapcsolódást a budafok-tétényi kulturális központban.
A programra a belépőjegy 2.500 forint, a szervezők elsősorban kisgyermekes családokat várnak a mesejátékra.
A Frakk, a macskák réme című előadás a Manócska Színház gyerekeknek szóló programkínálatának része, amely rendszeresen kínál mesés és zenés produkciókat a legkisebbeknek.
