A Budafok már készül a következő szezonra

by lantai.oliver

A Budafoki MTE labdarúgócsapata Lázok János vezetőedző irányításával elkezdte a felkészülést a következő szezonra. Eközben a vezetőség jó hírekkel is szolgált.

Miközben a Budafoki MTE vezetősége már gőzerővel dolgozik annak a játékoskeretnek az összeállításán, amellyel a csapat a következő szezont kezdi majd, máris egy örömhírrel jelentkezünk: két középpályásunk, Fekete Máté és Nándori Botond is meghosszabbította a szerződését, így a következő idényben is a csapatunkat erősítik majd! Örülünk srácok, hogy együtt megyünk tovább! – írta a klub közösségi oldalán.

Főkép: Facebook/Budafoki MTE

Olvasta már?