Molnár Janka és Wahl Zoli fantasztikus sikerei az országos bajnokságon

by lantai.oliver

Nagyszerű sikereket ért el Molnár Janka és Wahl Zoltán a fedett pályás atlétikai magyar bajnokságon.

Molnár Janka (középen), Wahl Zoli (jobbra)

Molnár Janka (54.14) az első, Wahl Zoltán (47.11, egyéni csúcs!) a második helyen zárt szombaton a nők, illetve a férfiak 400 méteres síkfutó számában.

A két sportoló edzője, Bartha Attila elmondta, hogy Janka annak ellenére nyerte meg a futamot, hogy előtte egész nap rosszul érezte magát. Zolit azért dicsérte meg, mert egyéni csúcsot futott.

Wahl Zoli (középen) a dobogó legfelső fokán

Vasárnap újra kiemelkedően teljesített a két atléta. Wahl Zoli 200 méteren is egyéni csúcsot futott, de ez most egyben az aranyat is jelentette számára. Janka ugyanezen a távon szintén egyéni csúcsot futott, ami a dobogó harmadik fokára repítette.

Molnár Janka és Wahl Zoli az érmekkel

Gratulálunk a szép sikerekhez!

Fotók: Tatabányai Sport Club/Facebook – Főkép: Nyíregyháza, 2024. február 18. A későbbi győztes Wahl Zoltán az 50. fedett pályás országos atlétikai bajnokság férfi 200 méteres síkfutás versenyszámában a nyíregyházi atlétikai centrumban 2024. február 18-án. MTI/Czeglédi Zsolt