A pünkösdi hosszú hétvégén szabadtéri filmvetítésekkel várják a kikapcsolódni vágyókat a DunaFok Szabadidőparkban. Május 22. péntek és május 24. vasárnap között családi és szórakoztató filmekkel készülnek a szervezők, ahol a kertmozi hangulata mellett frissítők és a DP BBQ kínálata is hozzájárul az élményhez.
A háromnapos program pénteken 18 órakor a Hupikéktörpikék – Az elveszett falu című animációs filmmel indul, majd 20 órától az Igen nap kerül vászonra. Szombaton 17 órától a Túl a sövényen, 19 órától pedig a Futni mentem című film lesz látható. Vasárnap 18 órakor A kis kedvencek titkos élete, 20 órakor pedig a Soha végetnem érős zárja a pünkösdi vetítéssorozatot.
A szervezők szerint a különleges szabadtéri környezet igazi közösségi élményt kínál a látogatóknak, legyen szó családokról vagy baráti társaságokról.
A rendezvényen való részvétel ingyenes, a helyszín a DunaFok Szabadidőpark.
