Küzdeni tudásból jeles: jobb, ha most jönnek ki a hibák

by lantai.oliver

A Budafok szurkolói újra hazai környezetben nézhették meg kedvenceik játékát. Ezúttal a Bicske labdarúgói ellen vívtunk fordulatos edzőmeccset.

A mátraházi edzőtábor keretében lejátszott két mérkőzésünket felemás eredménnyel zártuk. Az Eger ellen nyertünk, az Újpest ellen veszítettünk. Harmadik edzőmeccsünket immár hazai pályán játszottuk, a kerületi szurkolók nagy örömére.

A BMTE hivatalos oldalán számolt be a Bicske elleni mérkőzés fontosabb részleteiről.

A két csapat 2×60 perces mérkőzést vívott egymás ellen. Az első félidőben a vendégek szereztek vezetést, majd két gólra növelték előnyüket. A második játékrészben már a hazaiaknak is sikerült betalálniuk. Végül a fordítás is összejött, mert a mieink közül Kovács Dávid, Fiáth Bence (próbajátékos), valamint Horváth Olivér is gólt szerzett.

A szurkolók örültek, hogy újra láthatták a csapatukat hazai pályán. Néhányan úgy értékelték a mérkőzésen látottakat, hogy jobb, ha most jönnek ki a hibák, mert akkor még időben le lehet vonni a tanulságot, s időben ki lehet javítani azokat.

Abban mindenki egyetértett, hogy Erős Gábornak még van min dolgoznia!

Fotók: Facebook